درباره ما

AboutUs

     به عنوان یک مجموعه تولیدیبازرگانی دانش محور، در کنار فعالان ساخت و ساز، مشاوران، ناظران و پیمانکاران صنعت تاسیسات ساختمانی کشور، با ارائه تجهیزات پخش و کنترل هوای سیستم‌های تهویه مطبوع مطابق با به روزترین استانداردهای جهانی و ملی در جهت توسعه، پیشرفت و آبادانی ایران عزیزمان گام برمی‌داریم.

با چشم داشت به سودی به صرفه در تلاشیم تا با سرمایه‌گذاری منابع خود در توسعه دانش و توانایی‌های سازمان، آینده‌ای روشن را از آن خود کنیم. پیشینه ما در ارائه محصولات جدید، مطابق با نیاز مشتریان و دانش به روز مهندسی، بهینه سازی محصولات، حضور در پروژه‌های فاخر ملی و رضایت مشتریان نقطه عطفی در کسب اعتماد مشتریان گرامی بوده است.

با استفاده از تجهیزات و روش‌های مدرن تولید و زیرساخت‌های بازرگانی و دفاتر بین‌المللی در ترکیه و امارات متحده عربی و همکاری با سازمان‌های ناظر بر صنعت کشور محصولاتی در کلاس جهانی ارائه می‌کنیم که مورد توجه فعالین صنعت تاسیسات ساختمانی خاورمیانه قرار گرفته است. از این رو در تلاشیم تا در سال ۱۴۱۴ بدل به بازیگری تاثیر‌گذار در این عرصه شویم و تیراژ صادرات محصولاتمان را با افزایش ۵ برابری به بازارهای خاورمیانه عرضه کنیم.

فهرست
Call Now Button