دریچه هوای تازه نما

الزام تامین هوای تازه جهت تجهیزات گرمایشی نصب شده در داخل ساختمان های عمومی در بند ۶-۳-۱۷ مبحث هفدهم مقررات ملی ساختمان به صورت ذیل ابلاغ شده است:

۶-۳-۱۷ تأمين هوای احتراق براي وسايل گازسوز

  • ۱-۶-۳-۱۷ در صورت ضرورت استفاده از وسايل گازسوزی نظير خشك كن گازی، كوره های آزمايشگاهی، آب گرمكن های ديواری، هواسازها در داخل ساختمان های عمومی بايد در طراحی ساختمان و يا در هنگام نصب آنها، پيش بينی های لازم جهت تأمين هوای كافی برای سوخت و تهويه از طريق ايجاد ارتباط با هواي آزاد به عمل آيد.
  • ۲-۶-۳-۱۷ در ساختمان های موجود كه پیش بينی های فوق به عمل نيامده است رعايت تأمين هوای تازه الزامی است.

لذا جهت تامین هوای تازه مورد نیاز پس از تعبیه بازشو مورد نیاز روی دیوار نیاز به نصب دریچه هوا می باشد. دریچه هوای تازه تولید شده در تهویه اطمینان پارس با طراحی مینیمال و قابلیت رنگ پذیری و مطابقت با رنگ نمای ساختمان بهترین انتخاب جهت الزام مذکور فوق می باشد. این دریچه ها از ورق آلومینیوم با ضخامت بالاتر از متوسط (ورق آلومینیوم ۱ میلی متر) ساخته می شود و روی آن با توجه به ابعاد سفارش گریل های پرسی ساخته می شود.

کاربرد

  • پوشش بازشو هوای تازه نمای ساختمان
  • جلوگیری از ورود حشرات
  • قابل استفاده در داخل و خارج از ساختمان

نصب

این دریچه ها قابلیت نصب روی دیوار یا سقف به وسیله پیچ روی نمای دریچه را دارا می باشند. همچنین در صورت وجود الزامات معماری در پروژه ساختمانی امکان نصب بدون سوراخ پیچ از روی نمای دریچه نیز وجود دارد.

اطلاعات فنی

ردیف شرح جنس ضخامت عملکرد پوشش توضیحات
۱ قاب ورق آلومینیوم ۱ ثابت رنگ پودری الکترواستاتیک سفید رال۹۰۱۶ -
۲ ورق ورق آلومینیوم ۱ ثابت رنگ پودری الکترواستاتیک سفید رال۹۰۱۶ -
فهرست
Call Now Button