درب و دریچه بازدید فن کویل چوبی

امروزه اسپلیت و فن کویل ها جز اساسی ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و صنعتی می باشد. از این رو این سیستم های تهویه نیاز به دسترسی و سرویس های دوره ای دارند که برای دسترسی به آن ها می توان از دریچه های بازدید استفاده کرد. دریچه بازدید فن کویل چوبی یک نمونه از این دریچه ها است. تفاوت دریچه بازدید فن کویل چوبی با سایر دریچه های بازدید در نوع جنس بکار رفته در آن است. چوب مورد استفاده در این دریچه ها MDF با روکش وکیوم می باشد و طیف رنگ زیادی برای انتخاب دارد. بازشوی دریچه بازدید فن کویل چوبی به صورت وزنی، قفلی و لولا بوده و جهت مکش هوا از یک شیار استفاده می شود که این مدل را به دریچه بازدید تک شیار  می باشد. دریچه بازدید فن کویل چوبی در دو مدل فریم لس و فریم دار می توان تولید کرد.

کاربرد

از دریچه ی بازدید فن کویل چوبی می توان هم برای بازدید از فن کویل و هم برای مکش فن کویل ها و داکت اسپلیت ها استفاده می شود.

نصب

برای نصب دریچه بازدید فن کویل چوبی پس از قرار دادن دریچه در محل مناسب، از داخل فریم دریچه را به سقف پیچ می کنیم. این کار باعث زیبایی بیشتر در ظاهر دریچه بازدید فن کویل می شود. برای هماهنگی بیشتر دریچه با سقف می توان از روکش با رنگ مناسب استفاده کرد.

اطلاعات فنی

فهرست
Call Now Button