دریچه نور چوبی

امروزه در ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و … استفاده از انواع دریچه های لوکس در زیبایی ظاهر اهمیت بسیاری دارد. این دریچه ها در مدل و متریال های متفاوت ساخته می شوند. یکی از این دریچه ها، دریچه نور چوبی نام دارد. دریچه نور چوبی بیشتر جنبه ی تزئینی و زیبایی دارد و جز تجهیزات لوکس ساختمانی به شمار می رود. همانطور که از اسم این دریچه پیداست، جنس این دریچه ها از چوب با روکش وکیوم می باشد. این دریچه ها توسط دستگاه CNC ساخته می شود که قاب و طرح وسط دریچه به صورت یکپارچه در می آید. طرح وسط دریچه نور چوبی تنوع بسیار زیادی دارد و می توان با توجه سلیقه ی درخواست کننده در هر طرحی دریچه را تولید کرد.

کاربرد

اگر لازم باشد از یک محیط پر نور به محیط کناری نور عبور داده شود،  می توان در دیوار جدا کننده ی این دو محیط از این محصول استفاده کرد زیرا هم باعث عبور نور و هم باعث زیبایی محیط می شود. از این رو می توان از دریچه نور چوبی دیواری استفاده کرد. دریچه نور چوبی بر روی سیستم های نور رسانی سقفی هم قابل استفاده می باشد.

نصب

برای نصب دریچه نور چوبی برای حفظ زیبایی در نمای دریچه بهتر است دیفیوزر پشت دریچه را برداشته و از قسمت پشتی دریچه از تجهیزات نصبی استفاده کرد.

اطلاعات فنی

فهرست
Call Now Button